top of page

Sortie Limited

Hakkımızda

Sortie Limited, İngiltere'nin parıl parıl parlayan bir yaz gününde, aslında yağmurlu bir günün ardından Haziran 2017'de kuruldu. Neyse ki, İngiltere'nin hava durumu bize güneşli günlerde de parlamak için fırsat veriyor!


 

Şirketimiz iki ana hizmet dalında faaliyet gösteriyor: eğitim danışmanlığı ve hukuk danışmanlığı. Eğitimde Sortie Education, Türkiye, Türkmenistan, Arnavutluk ve diğer Balkan ülkelerinde bir sürü öğrenciye yardım etti. İlk başta öğrencilere İngiltere'deki dil programları konusunda yardımcı olduk, ama sonra ne olduysa öğrencilerimiz İrlanda'da, Malta'da, Kanada'da ve hatta Amerika'da dil programlarına katılmak istemeye başladı. Okul seçiminden doğru konuma, konaklama türüne ve vize başvurusuna kadar Sortie Education, öğrencilerini A'dan Z'ye destekliyor. Yani, siz güvendesiniz demek istiyoruz, bu arada hava ne olursa olsun!

Eğitim danışmanlığının yanı sıra, Sortie Legal olarak biz de İngiltere Göç Hukuku'nda uzmanız. Şirketimiz, OISC tarafından regüle durumda. Bu da demek oluyor ki, tüm öğrenci vize başvurularını profesyonel ve regüle Göçmenlik Hukuku Uzmanlarimiz hallediyor. Yani, vize işleri gibi ciddi konularda sizlere gülücük garantisi veriyoruz!

Şimdi, öğrenci arkadaşlarımızın bize katılarak İngiltere'deki dil programlarımızın tadını çıkarmasını bekliyoruz. Unutmayın, bizimle eğlenmek de bir avantaj!

bottom of page